Kontakt

Biuro Handlu

KONTAKT

e- mail: hmhandel@malapanew.pl

Dyrektor ds Handlu

 Maciej Strzybny

e- mail: mstrzybny@malapanew.pl
kom. 506 943 517

Z-ca Dyrektora ds Handlu

Bożena Nowak

e- mail: bnowak@malapanew.pl
tel 77 401 8702 , kom. 512 422 765

Z-ca Dyrektora ds Wdrożeń

Andrzej Mucha

e- mail: amucha@malapanew.pl
tel 77 401 8715 , kom. 665 230 184

Specjaliści ds Handlu:

 

Joachim Smyk – wszystkie branże + branża okrętownicza kraj i eksport
e-mail:jsmyk@malapanew.com.pl
język niemiecki tel. +48 (77) 401-87-11, kom. +48 512 422 702

Józef Janczyk – branża górnicza , hutnicza
e- mail: jjanczyk@malapanew.pl 
tel 77 401 8513 , kom. 512 422 597

Jacek Gumiński – armatura przemysłowa, koła jezdne, branża maszynowa i energetyczna
e- mail: jguminski@malapanew.pl
tel 77 401 9609 , kom. 512 422 739

Alina Zielińska – branża kolejowa, cementowa oraz surowców mineralnych
e- mail: azielinska@malapanew.pl 
tel 77 401 8732 , kom. 513 136 305

Marta Polarz – branża energetyczna, branża maszynowa, branża cementowo-wapiennicza
e-mail:mpolarz@malapanew.com.pl
tel. +48 (77) 401-87-07, kom. +48 512 422 703

Tomasz Igłowski – branża energetyczna, branża maszynowa, branża kolejowa
e-mail: tiglowski@malapanew.com.pl
kom. +48 692 640 615

Jerzy Hamerski – surowców mineralnych, branża maszynowa, branża okrętownicza
e-mail: jhamerski@malapanew.com.pl
kom. +48 607 230 105